OBAVIJESTI 28.05. – 03.06.2018.

Ponedjeljak: German; Vilim 8,00 sv.misa u ž.crkvi

Utorak: Euzebije; Polion 19,00 sv.misa u ž.crkvi +Petar,Ljubica Petrač

Srijeda: Bazilije; Emilija 19,00 sv.misa u ž.crkvi

Četvrtak: PRESVETO TIJELO I 9,00 sv.misa u Jablanovcu
KRV KRISTOVA – TIJELOVO 11,00 sv.misa u ž.crkvi i Tijelovska procesija

Petak: Justin; Mladen 19,00 sv.misa u ž.crkvi

Subota: Marcelin; Petar 8,00 sv.misa u ž.crkvi

Nedjelja: 9.NED.K/GOD. 9,00 sv.misa u Jablanovcu +Dragutin,Marija,Mijo Hrnčević
11,00 župna sv.misa u Ivancu

-Utorak – poslije več.sv.mise – slaganje sjenica za Tijelovo
-ČETVRTAK – SVETKOVINA TIJELOVA; POZIV DVD-u,LOVCIMA,KUD-u, KUBURAŠIMA, PRVOPRIČESNICIMA I KRIZMANICIMA
-PRVI PETAK U MJESECU LIPNJU
-PRVA NEDJELJA U LIPNJU CARITAS PRIKUPLJA PRILOGE ZA NAJPOTREBNIJE
-ZAHVALA SVIMA KOJI SU NA BILO KOJI NAČIN PRIPOMOGLI U PROSLAVI MARIJE POMOĆNICE – SVETKOVINE ZA NAŠU ŽUPU
-SUSRET S MLADIMA 5.06. U 20,00 SATI; VODITELJ PATER ZRINKO NIKOLIĆ
-Hvala svima koji doprinose za potrebe Crkve, te za izgradnju Pastoralnog centra
-Crkvu čisti IV grupa sv.Marte
-Broj telefona za dogovor 091/ 5988 248
-Sve obavijesti možete pratiti i na stranici župe: www.zupa-ivanec-bistranski.hr;
– Tko se otvorio Božjoj ljubavi, slušao Božji glas i primio njegovo svjetlo, ne može taj dar držati za sebe. Budući da je vjera slušanje i gledanje, ona se prenosi kao riječ i svjetlo. To svjetlo odsijeva s jednoga lica na drugo. Vjera se prenosi, tako reći, u obliku dodira, s osobe na osobu kao što se plamenom jedne svijeće pali druga. Prošlost vjere, onaj čin Isusove ljubavi koji je svijetu dao novi život, dopire do nas po sjećanjima drugih ljudi, svjedoka, i živi spomen na nju čuva se u jedinstvenom spomen-subjektu – Crkvi. Crkva je Majka koja nas uči jezik vjere.