Expired: OBAVIJESTI 22.01. – 28.01.2018.

Ponedjeljak: Vinko đakon

Utorak: Ema;Vjera Na nakanu

18,00 sv.misa u ž.crkvi -Zahvalna

Srijeda: Franjo Saleški

18,00 sv.misa u ž.crkvi +Karmen Lipak

Četvrtak: Obraćenje sv.Pavla

18,00 sv.misa u ž.crkvi +Josip Poslončec/god

Petak: Timotej;Tit

18,00 sv.misa u ž.crkvi +Josip Ciglević/god +Stjepan Janković/god

Subota: Anđelko;Julijan

8,00 sv.misa u ž.crkvi Na nakanu

Nedjelja:4.K/GOD

9,00 sv.misa u Jablanovcu +Ilija Ivanko
11,00 sv.misa – župna u Ivancu

-Ovaj tjedan teološko-pastoralni tjedan za svećenike u Zagrebu
-U četvrtak, poslije več.sv.mise sastanak za osnivanje Caritasa u Župi; svi pozvani
-Od 18.01. do 25.01.; molitvena osmina za jedinstvo svih kršćana
-U subotu vjeronauk: 9,00 Krizmanici; 10,00 prvopričesnici
-30.01. – utorak – mjesečni susret mladih u 20,00 sati;voditelj pater Zrinko Nikolić
-Hvala svima koji doprinose za potrebe Crkve, te za izgradnju Pastoralnog centra
-Crkvu čisti II grupa sv.Marte
-HODOČAŠĆE U SVETU ZEMLJU: 17.04. – 24.04.; program na stranici župe kao i cijena; JAVITI SE ŠTO PRIJE I UPLATITI PRVU RATU; DONIJETI KOPIJU PUTOVNICE!!!
-Broj telefona za dogovor 091/ 5988 248
-Sve obavijesti možete pratiti i na stranici župe: www.zupa-ivanec-bistranski.hr; pozivam mlade da se uključe u izradu župne stranice
-Ostaviti mreže i pri tom ostati ribar. Čudesnost Isusova poziva i obećanja uvodi učenike u istinu da im na početku nije dano razumjeti put vjere i da je obećano uvijek više od očekivanoga. Učenici su pozvani i dalje biti „ribari“, ali je potrebno ostaviti „stari alat“, stara umijeća i stečena znanja. Obraćenje se tako tiće sveukupnosti života i potpune otvorenosti obećanomu. Obraćenje se ne tiče samo grješnoga života, nego smjera na potpunu izručenost Kristovoj novosti života.