OBAVIJESTI 26.03. – 01.04.2018. VELIKI ILI SVETI TJEDAN

11,00 sati sv.misa u Ivancu

-U ponedjeljak ispovijed starijih i bolesnih od 9,00 sati
-U utorak sv.misa u Ivancu u 17,00 sati; sv.ispovijed u Zaprešiću
-OBREDI SVETOG TRODNEVLJA NALAZE SE NA PLAKATU I POSEBNO NA STRANICI ŽUPE; ODAZOVITE SE; TO SU NAJVAŽNIJI I NAJSVETIJI DANI U NAŠEM ŽIVOTU
-NA VELIKU SUBOTU DOĐITE U CRKVU NA MOLITVU;OD 9,00 DO 17,00 SATI – ČUVARI BOŽJEG GROBA SU KRIZMANICI; OD 17,00 DO 20,00 UDRUGE!!!!!!!!!!!!!!!
-Hvala svima koji doprinose za potrebe Crkve, te za izgradnju Pastoralnog centra
-Crkvu čisti III grupa sv.Marte
-Broj telefona za dogovor 091/ 5988 248
-Sve obavijesti možete pratiti i na stranici župe: www.zupa-ivanec-bistranski.hr; pozivam mlade da se uključe u izradu župne stranice
-Evanđelje po Marku snažno ističe Isusovu šutnju pred onima koji mu sude. Postoji šutnja krivnje, šutnja nemoći i straha pred onima koji ispituju. No, postoji i šutnja koja izvire iz nutarnje sigurnosti, iz duševnoga mira. Isus znade što je istina i da istina ostaje istinom unatoč svim lažnim osudama. Istina se naviješta riječju, hrabrošću riječi. No, katkada je veća hrabrost u šutnji nego u riječi, kad šutnja postaje znak sigurnosti i nade u Istinu koja pobjeđuje i rađa mir.

SVIM ŽUPLJANIMA I SVIM VJERNICIMA – SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!!!! ISUS JE USKRSNUO! – ALELLUJA!