Obavijest

Poštovani,

Pozivamo Vas i mlade vaše župe 21. ožujka 2018 na Večer milosrđa u kojoj želimo omogućiti prvenstveno mladima susret s Isusom na drugačiji način. Dođite i osjetite tihu atmosferu kontemplacije u društvu s mladima. Na ulasku ćete dobiti svijeću koju možete ostaviti ispred oltara. Ta svijeća simbolizira vas i vaše molitve. Ona će nastaviti gorjeti za vas i kad izađete iz crkve. Sjednite negdje gdje ćete se osjećati ugodno i uživajte u miru i meditativnoj glazbi.

Susret počinje u 20h svjedočanstvom i pokorničkim bogoslužjem, zatim slijedi ispovijed i molitva slavljenja, klanjanje i susret završava misom u 22h koju predvodi vlč. Jakov Rađa. Po završetku misu bit će korizmena okrjepa u velikoj dvorani pastoralnog centra.

Sve svećenike dekanata molim da dođu u 20 sati i povedu svoje mlade, da budu na raspolaganju za ispovijed i duhovni razgovor.

Otvorite svoja srca Bogu. Isus vas čeka i želi vam dati svoj mir i blagoslov.

P. Vinko Sudar SAC, župnik